Компанії з виробництва рослинних «морепродуктів» залучили $116 млн інвестицій

09.11.2021 | 08:38

(mind) Згідно з першим в історії звітом про стан сектору рослинних аналогів морепродуктів, підготовленим некомерційним аналітичним центром Good Food Institute (GFI), у першій половині 2021 року компанії галузі залучили $116 млн інвестиційного капіталу.

Згідно зі звітом, в якому досліджується комерційний ландшафт світової індустрії альтернативних морепродуктів, включаючи інвестиції, дані про продаж та думки споживачів, за перші шість місяців цього року було зафіксовано рекордні інвестиції, які вже перевищили обсяг інвестицій за 2020 рік ($90 млн).

Відомо, що цього року було укладено 11 угод із брендами альтернативних морепродуктів, такими як Gasted Foods, BlueNalu та New Wave Foods, внаслідок чого було отримано інвестиції.

У галузевому звіті також подано дані про роздрібні продажі. У 2020 році роздрібний ринок рослинних продуктів у Сполучених Штатах зріс на 27%, що майже вдвічі перевищує загальне зростання роздрібного продуктового ринку.

При цьому продаж м'яса рослинного походження зріс на 45%, завершуючи рік із загальним обсягом продажів $1,4 млрд.

Для порівняння, роздрібні продажі альтернативних морепродуктів у США зросли на 23%, з $10 млн у 2019 році до $12 млн у 2020 році, хоча вони поки що становлять незначну частину (0,1%) від загальних продажів морепродуктів порівняно з рослинним «м'ясом», продажі якого склали 1,4% від загального продажу м'ясних продуктів.

Роздрібний продаж морепродуктів на рослинній основі може зрости на $221 млн, якщо ця категорія зможе зайняти таку саму частку ринку морепродуктів, як м'ясо на рослинній основі на ринку м'яса.

Індустрія альтернативних морепродуктів значно зросла останніми роками. У 2017 році близько 29 компаній по всьому світу виробляли альтернативні морепродукти з використанням спеціальних процесів та інгредієнтів, включаючи рослини, мікроби, ферментацію та культивовані клітини тварин. До кінця червня 2021 року це число збільшилося до більш ніж 87 компаній.

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости