Черкаська поліція прикрила цех з виробництва контрафактних ЗЗР

23.09.2021 | 10:27

Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції Черкаської області припинили діяльність цех з виробництва підробних засобів захисту рослин.

Як повідомляє поліція, 42-річний житель Жашкова та четверо місцевих мешканців налагодили виробництво фальсифікованої продукції засобів захисту рослин. Сировиною виступали дешеві аналоги препаратів, які мали у своєму складі ідентичну за властивостями діючу хімічну речовину, але були дешевшими від вартості препаратів відомих виробників.

Продікція росходилась по всій території України та на оптових ринках Черкащини і суміжних областей. Фальсифікат виготовляли й складували на приватній території організатора. У приміщенні, будинку та автомобілях фігурантів правоохоронці виявили готову продукцію, сировину, а також паперове пакування з логотипами фірм, пластикову тару, етикетки з назвами препаратів та інше.  За місцем здійснення незаконного виробництва фальсифікованої продукції, а також мешкання фігурантів провели вісім обшуків та вилучили 260 каністр з логотипами різних торгових марок, зокрема таких, як: «Syngenta», «Bayer», «DuPont», «Defenda», 15 пакетів з порошкоподібною речовиною, етикетки з логотипами торгових марок, блокноти з чорновими записами та товаротранспортні накладні.

Наразі відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого значення походження товару) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Державі нанесено збитків на суму понад 1,5 млн. гривень.

Джерело: Інфоіндустрія за матераілами Сектор комунікації поліції Черкаської області

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости