Kernel викупить до 19,2 млн акцій на суму $250 млн

02.09.2021 | 10:08

(mind) Kernel Holding S.A, холдингова компанія агропромислової групи «Кернел», на позачергових зборах акціонерів прийняла рішення викупити протягом двох років до 19,2 млн своїх акцій на загальну суму $250 млн, при цьому ціна покупки акцій повинна бути не нижче PLN50 і не вище PLN65. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» після зборів акціонерів на Варшавській фондовій біржі.

У повідомленні наголошується, що рішення про викуп своїх акцій було прийнято, оскільки компанія і її дочірні підприємства накопичили значну ліквідність і не мають будь-яких нових привабливих інвестиційних можливостей в короткостроковій перспективі. При цьому агрохолдинг уточнив, що ставлення його чистого боргу до EBITDA на 31 березня 2021 року на рівні 1,4х є комфортним показником для ведення господарської діяльності.

«Викуплені акції згодом будуть анульовані, збережені, продані або використані для таких законних цілей, які рада директорів вважає доцільними», – зазначено в повідомленні компанії.

Також акціонери на зборах затвердили план заохочення топменеджменту компанії шляхом ратифікації з ними угод про пут-опціони.

«Компанія як покупець має намір укласти регульовані люксембурзьким законодавством угоди про пут-опціони, відповідно до яких вона надає бенефіціарам пут-опціонів право продати їй і вимагати від неї придбати в цілому до 2,792 млн простих акцій товариства без номінальної вартості, що становлять 3,323% від загального статутного капіталу», – йдеться в повідомленні.

Період дії пут-опціонів установлено з 1 листопада 2024 року по 31 грудня 2025 року.

Крім того, акціонери «Кернела» призначили компанією-аудитором для аудиту консолідованої та неконсолідованим річної звітності на 2021−2022 роки юрфірму PwC Société замість Deloitte Audit, яка проводила щорічні аудити агрохолдингу протягом дев’яти років.

Вказується також, що акціонери «Кернела» не змогли обговорити питання внесення змін до статуту компанії через відсутність кворуму, для якого була необхідна присутність власників понад 50% статутного капіталу агрохолдингу.


Другие новости раздела

Последние новости