Уряд Зеленського створює чергову «кормушку» для себе та олігархів.

22.05.2020 | 10:25

Уряд Зеленського створює чергову «кормушку» для себе і олігархів. Так відреагували у Спілці виробників, імпортерів і трейдерів агрохімії на запровадження квот на імпорт добрив., повідомляє AgroPolit.

«Ви хочете підтримувати національного виробника добрив? Ми за всіма руками. Але ж Ви просто віддаєте українських аргаріїв на відкуп маленькій групі олігархів –  і все. Чим Ви ще підтримали промисловість? Податки, інвестиції, створення інфраструктури, забезпечення газом власного видобування? Ні. Ви просто приставили до фермера поліціянта і сказали – будеш купувати лише тут. Ви хочете регулювати (забороняти) імпорт. Але не регулюєте діяльність олігархів від хімії. До речі – а як виконано рішення антимонопольного комітету? Чи конкурентний ринок вже не актуальний?», — заявили у асоціації.

У спілці пропонують створити нову потужну хімію.

"Створіть нову потужну хімію і трейдери з аграріями  подякують Вам. Та що там. Ми і самі створюємо нову національну промисловість добрив. Але з Вашим підходом – всім заборонити працювати крім олігархів – через 3 роки може виявитись, що всі надприбутки виведено за кордон – а заводи самі собою розвалились в труху. Регулювання = корупції. Чи не так?", — підсумували в асоціації.

Другие новости раздела

Последние новости