Американська торговельна палата в Україні виступає за відкриття доступу в Україну нових засобів захисту рослин

12.06.2020 | 11:48

Американська торговельна палата в Україні (American Chamber of Commerce, АСС) виступає за відкриття доступу в Україну нових засобів захисту рослин. Про це повідомляє mind з посиланням на АСС.

«Вже більше чотирьох років доступ інноваційних ЗЗР до ринку України є фактично заблокованим. Існуючий стан справ ставить українських фермерів у неконкурентне становище», – зазначили в АСС. 

Згідно з повідомленням, законодавство, що діє на сьогодні у цій сфері, не узгоджується із відповідним законодавством ЄС. 

У повідомленні також зазначається, що відповідні зміни до законодавства вже підтримають низка посольств, а також профільні Міністерство та Комітет Верховної Ради, Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів,.

Як повідомлялося, Федеральний уряд Німеччини оголосив про часткову заборону на використання гліфосату з кінця 2023 року. Вважається, що цей гербіцид, який вбиває бур'яни, у людей провокує розвиток різних форм раку.

Влітку минулого року ще більш рішучий крок зробила Австрія, заборонивши будь-яке використання гліфосату, а у Франції таке рішення прийняли 20 муніципалітетів. Обмеження вводяться також в Чехії, Італії та Нідерландах.

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости