Bunge закупила засоби індивідуального захисту для медиків на 1 млн грн

08.05.2020 | 15:34

(mind) Компанія з переробки та постачання олійних та зернових продуктів та інгредієнтів Bunge виділила більше мільйона гривень на закупівлю засобів індивідуального захисту для медиків в Одеській, Вінницькій, Дніпропетровській, Кіровоградській та Миколаївській областях. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що ця допомога є частиною глобальної програми компанії щодо підтримки громад в регіонах, де веде діяльність Bunge, в боротьбі з наслідками COVID-19 в сфері охорони здоров’я та боротьби з голодом. 

Першу партію допомоги в складі респіраторів типу FFP 2, масок, захисних окулярів, одноразових рукавичок, бахіл, хірургічних халатів, одноразових шапочок у кількості більше 54 тисяч одиниць вже отримали регіональні лікарні та центри екстреної медичної допомоги.  

«В період глобальної пандемії наша компанія продовжує виконувати важливу соціальну функцію щодо забезпечення безперебійного ланцюга поставки продуктів харчування та кормів для тварин. В той же час, ми вважаємо, що головними героями сьогодення є медичні працівники, які самовіддано та невтомно борються з COVID-19. Із великою шаною та вдячністю, ми хочемо долучитись до спільної боротьби забезпечивши належним захистом медичний персонал, що є одним з важливих факторів успішної боротьби з хворобою»,  – йдеться в повідомленні з посиланням на слова віце-президент Bunge в Україні та Причорноморському регіоні Анджея Ружицького. 

Як наголошують у компанії, в Україні та світі Bunge продовжує вживати проактивні дії щодо захисту здоров’я та безпеки своїх співробітників, їх сімей та місцевих громад, в яких вона веде діяльність.

Другие новости раздела

Последние новости