Бельгійців закликали збільшити споживання картоплі фрі під час пандемії

29.04.2020 | 10:32

(mind) Бельгійців закликають їсти картоплю фрі принаймні два рази на тиждень, оскільки через коронавірусу кризу зіпсується понад 750 000 тонн овочу.

Як повідомляє CNBC, пандемія призвела до надлишку запасів картоплі в маленькій європейській країні, оскільки попит на картоплю фрі – національну страву, яку часто їдять в барах та ресторанах – обвалився на тлі впровадження вимушених карантинних заходів в країні.

Генеральний секретар бельгійської картопляної промисловості Belgapom Ромен Коулс заявив, що близько 750 000 тонн картоплі (достатньо для заповнення 30 000 великих вантажівок), ймовірно, не буде перероблено через пандемію.

За його словами, проблема полягає у падінні попиту в секторі замороженої картоплі, на який припадає близько 75% переробки овочу в країні. По мірі нарощування запасів, зменшились потужності для їх зберігання. Щоб пом’якшити проблему, Belgapom звернувся до бельгійців із закликом збільшити щотижневе споживання картоплі фрі.

«Ми працюємо із супермаркетами, щоб дізнатись, чи можемо ми запустити кампанію, в якій просили б бельгійців допомогти сектору, з’їдаючи картоплю фрі, особливо заморожену, два рази на тиждень під час коронавірусної кризи, – сказав Коулс. – Те, що ми намагаємось зробити, це уникнути харчових відходів».

Він додав, що решта 25% галузі, яка включає у себе виробництво свіжої картоплі та снеків, непогано впорались із ситуацією, оскільки люди почали більше готувати та їсти вдома.

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости