Китай знизить імпортні мита на понад 850 видів товарів

23.12.2019 | 11:36

Уряд Китаю оголосив про зниження з 1 січня тарифів на імпорт 859 найменувань продукції, в тому числі замороженої свинини, фармацевтичних препаратів і ряду високотехнологічних товарів. Про це заявив Мінфін КНР, передає mind з посиланням на ІА Інтерфакс.

Як зазначається, таким чином китайська влада має намір задовольнити певні потреби населення країни. Імпорт свинини, зокрема, дозволить скоротити її брак на тлі спалаху африканської чуми свиней. Також зниження тарифів торкнеться заморожених авокадо, апельсиновий сік, нові ліки від астми і діабету, ключові компоненти і пристрої для виробництва інтегральних мікросхем.

Мита знизять на продовольчі товари, продукцію видобувних галузей і хімічної промисловості, нафтопродукти, промислове, телевізійне та спеціалізоване обладнання, оптичні прилади і деякі види тракторів, електрогенератори.

У повідомленні комітету наголошується, що нульові мита «введуть на імпорт фармацевтичної продукції, що містить алкалоїди для лікування астми, а також сировини для виробництва нових ліків від діабету, щоб знизити витрати на ліки і стимулювати виробництво нових препаратів».

Зазначається, що хоча це рішення Пекіна не пов'язане безпосередньо з торговельною війною США і Китаю, воно підтверджує намір влади країни продовжити підвищувати відкритість китайської економіки, а така вимога міститься в їх торговельній угоді з Вашингтоном.

Другие новости раздела

Последние новости