В Китаї введені нові правила реєстрації іноземних компаній для постачання в країну харчових продуктів

20.12.2019 | 10:26

(ІНФАГРО) Іноземним компаніям, які хочуть отримати дозвіл на реєстрацію продукції рослинного і тваринного походження у Китаї, тепер необхідно проходити розгляд двох експертних комісій, сформованих з вибраних митників.

Ці оновлені правила знаходяться під відомством Департаменту тварин і рослин Генеральної митної адміністрації Китаю (GAC) та застосовуються до всіх компаній, що займаються виробництвом, переробкою та зберіганням продукції тваринного та рослинного походження та супутніх товарів, та які бажають  подати заявку на реєстрацію їх в Китаї.

У оновленому нормативному документі, опублікованому GAC 29 листопада, після отримання заявки від будь-якої іноземної компанії, яка відповідає зазначеним вище критеріям, перед початком прийняття заявки відбуватиметься первинний перегляд документації.

Після прийняття, департамент буде вживати заходів для формування експертної групи для розгляду заявки.

“Департамент, залежно від заявки, відбиратиме експертів з різних місцевих митниць, враховуючи їхні професійні знання та досвід”, – зазначає GAC.

«Ці експерти формуватимуть як експертну комісію з розгляду документів, так і експертну комісію з питань огляду на місці».

Експертний перегляд документів відбуватиметься на початку, щоб дотриматись як протоколів, так і нормативів Китаю, після чого ця група формує план огляду на місці, який повинен проводити експертний комітет з огляду на місці.


Другие новости раздела

Последние новости