Найбільший виробник молока у США оголосив про банкрутство

14.11.2019 | 12:45

(mind) Найбільший виробник молочної продукції в США – компанія Dean Foods Co. – подала заяву про банкрутство на тлі зниження споживання молока і посилення конкуренції в галузі. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зазначається, Dean Foods повідомила, що веде переговори з кооперативом Dairy Farmers of America Inc про продаж практично всіх своїх активів.

В рамках банкрутства Dean отримала $850 млн від нинішніх кредиторів для продовження роботи і виплати зарплат співробітникам.

«Не дивлячись на всі наші зусилля зробити бізнес більш гнучким і ефективним з точки зору витрат, на нас як і раніше впливають складні умови роботи, які характеризуються тривалим спадом споживання молока», – заявив гендиректор Dean Foods Ерік Берінгауз.

Dean і інші виробники молока вже багато років відчувають труднощі, з огляду на падіння попиту на традиційне молоко і зростання інтересу до напоїв на основі рослинних компонентів, таких як соя та овес.

Тиск на продажі Dean Foods також спричинило те, що великі клієнти компанії, включаючи Walmart Inc., стали відкривати власні молочні комбінати, скорочуючи свою залежність від Dean.

Заснована в 1925 році, Dean Foods має близько 60 переробних заводів в США, на яких працюють понад 16 000 чоловік. Компанія поставляє свою продукцію в магазини роздрібної та оптової торгівлі, навчальні заклади і державні установи.

З початку року капіталізація компанії впала на 79% і становить близько $73,5 млн.

Другие новости раздела

Последние новости