Суд призупинив розгляд позову про повернення акцій ПриватБанку Коломойському

17.10.2019 | 14:20

(Інтерфакс-Україна) Суддя Господарського суду Києва Людмила Шкурдова 16 жовтня призупинила розгляд позову екс-власників ПриватБанку (Київ) Ігоря Коломойського і Triantal Investments про повернення їм акцій до вирішення справи, яка розглядається в суді адміністративної юрисдикції на рівні апеляції про законність націоналізації банку, повідомив начальник управління претензійно-позовної роботи юридичного департаменту Нацбанку України Віктор Григорчук.

"Після того як буде розглянуто спір у суді адміністративної юрисдикції, виходячи зі змісту цього рішення, яке ми отримали сьогодні, буде продовжено слухання за цим позовом", - сказав він журналістам у Києві в четвер.

Представник Нацбанку нагадав, що Окружний адміністративний суд Києва 18 квітня 2019 року за позовом Коломойського скасував рішення про націоналізацію ПриватБанку. Кабмін, Нацбанк і сам банк у травні оскаржили це рішення. Воно слухатиметься у Шостому апеляційному адміністративному суді.

Водночас Григорчук зазначив, що провадження у цій справі в апеляційному суді поки що не відкрито, тому дата ухвалення рішення щодо нього невідома.

Представник Нацбанку зазначив, що відповідачі у справі про повернення акцій і раніше звертали увагу Госпсуду на те, що є спір про законність націоналізації. "Раніше суддя не вбачала за необхідне зупиняти провадження у цій справі, але чомусь почала вбачати це вчора", - сказав Григорчук.

Юридичний радник ПриватБанку Андрій Пожидаєв зазначив журналістам, що банк задоволений тим, що суд все-таки прийняв раніше озвучену банком позицію про необхідність призупинити справу до рішення в адмінсудах.

Другие новости раздела

Последние новости