Події навколо ПриватБанку та екс-глави НБУ Гонтаревої дають бізнесу та інвесторам тривожний сигнал - бізнес-асоціації

18.09.2019 | 12:47

(Інтерфакс-Україна) Європейська Бізнес Асоціація та Американська торговельна палата схвильовані останніми подіями навколо ПриватБанку та екс-глави Національного банку Україна Валерії Гонтаревої і закликали президента Володимира Зеленського, уряд та правоохоронні органи відреагувати належним чином, йдеться в спільній заяві бізнес-асоціацій у вівторок.

"Подібні ситуації однозначно дають як бізнесу, так і інвесторам тривожний сигнал та ставлять під питання безпеку, справедливість та рівність усіх перед законом в Україні", - йдеться в заяві.

"Бізнес-спільнота закликає президента, уряд та правоохоронні органи належним чином відреагувати на такі випадки, керуючись принципами справедливості, рівності та захищеності всіх громадян, незалежно від посад та політичних поглядів", - наголошується в повідомленні.

На думку представників бізнес-асоціацій, націоналізація в 2016 році стала важливим кроком для фінансової та макроекономічної стабільності в Україні, що посприяло стабільності банківської системи.

"Забезпечення макроекономічної стабільності, незалежності НБУ та продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом для стабільного економічного розвитку України також мають бути непохитними пріоритетами для всіх гілок влади", - зазначають у бізнес-асоціаціях.

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости