Ліквідація Мінагрополітики створює проблеми для виконання угоди з ЄС

03.09.2019 | 10:52

(Прямий) Об'єднання міністерств викликає великі проблеми з виконанням угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Про це в кулуарах парламенту заявила народний депутат України від фракції "Європейська солідарністьІрина Геращенко.

"Сьогодні захист довкілля, боротьба з екологічними викликами: глобальне потепління, зміни клімату - є ключовими викликами для розвинених країн. Це є темою номер один на саміті Великої сімки та Великої двадцятки. І світові лідери приділяють ключову увагу саме темі екології. А ми поєднуємо вужа з їжаком і ланью - це нонсенс", - сказала Геращенко.

Вона також висловила обурення з приводу об'єднання Міністерства ветеранів з Міністерством з питань тимчасово окупованих територій.

"Або коли має включитися ринок землі, ліквідують Міністерство аграрної політики... До речі, тепер виникають великі проблеми з виконанням угоди про асоціацію. Тому що план адаптації був прив’язаний до конкретних міністерств. І, по суті, зараз потрібно буде переписувати цей план", - додала Геращенко.

Раніше в кулуарах Верховної Ради народний депутат фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко розповіла про загрозу об'єднання низки міністерств у Кабінеті міністрів України.

Народний депутат фракції "Європейська солідарність" Ірина Фріз заявила, що об'єднання Міністерства у справах ветеранів з Міністерством з питань тимчасово окупованих територій призведе до нівелювання учасників війни.

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости