Американська Elanco купить у Bayer ветеринарну компанію Animal Health за $7,6 млрд

21.08.2019 | 12:53

(mind) Німецький хіміко-фармацевтичний концерн Bayer AG продасть свій підрозділ із захисту здоров'я тварин Animal Health. Американська компанія Elanco висловила готовність заплатити за підрозділ $7,6 млрд, зазначається в прес-релізі Bayer.

Розрахунок за угодою здійснять в грошах і акціях – $5,3 млрд грошима і $2,3 млрд акціями Elanco. Угоду має бути закрито в середині 2020 року після отримання схвалення регулюючих органів.

Продаж Animal Health стане найбільшою угодою в рамках стратегії виходу з активів, що проводиться Bayer з листопада 2018 року. Компанія зазначає, що продажі Animal Health склали в 2018 році $1,8 млрд, підрозділ є одним зі світових лідерів у ветеринарії.

Концерн Bayer AG заснований в 1863 році, представляє понад 300 компаній в різних країнах, випускає близько 5 тисяч найменувань товарів для охорони здоров'я, захисту рослин та високотехнологічних галузей. Серед відомих брендів Bayer – «Алка-Зельтцер» (Alka-Seltzer) і «Супрадин» (Supradyn).

Elanco займається питаннями захисту здоров'я тварин, розробляє товари і послуги для профілактики і лікування хвороб у тварин. Компанія представлена більш ніж у 90 країнах.

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости