Трамп вирішив відкласти введення тарифів на ряд товарів з Китаю до 15 грудня

14.08.2019 | 10:30

(mind) Адміністрація президента США Дональда Трампа відстрочить введення 10%-их тарифів на ряд китайських товарів до 15 грудня, повідомляє Офіс торгового представника США. Тарифи мали бути введені в дію у вересні.

«Ми робимо це до різдвяного періоду, щоб уникнути впливу на американських покупців», – сказав журналістам президент США Дональд Трамп.

Торговий представник у вівторок оприлюднив список товарів з Китаю, які будуть звільнені від тарифів до встановленої дати. У їх числі: комп'ютери, ігрові приставки, деякі види іграшок, комп'ютерні монітори і деякі предмети одягу та взуття.

У список також увійшли продукти харчування, кухонне приладдя, побутова хімія, феєрверки, спортивний інвентар. Торгові мита відстрочені і для виробів зі скла і кераміки, а також для ряду електронних приладів.

Крім того, деякі товари для охорони здоров'я, особистої і національної безпеки також будуть звільнятися від сплати торговими митами.

Американські акції різко виросли після того, як торговий представник США повідомив, що введення додаткових тарифів на частину китайського імпорту, включаючи смартфони і ноутбуки, буде відкладено до 15 грудня.

Другие новости раздела

Последние новости