Торгова війна США-Китай продовжується: У США анонсували нові мита проти Китаю

02.08.2019 | 12:02

(mind) Президент США Дональд Трамп повідомив що Вашингтон запровадить нове 10%-е мито на китайські товари з першого вересня. Про це він написав у своєму Twitter.

Американський лідер уточнив, що це мито на решту 300-мільярдного товарообігу з КНР буде введено на додачу до 250-мільярдного потоку, вже обкладеного митом у 25%.

«Ми думали, що у нас є угода з Китаєм три місяці тому, але, на жаль, Китай вирішив переглянути угоду до підписання. Зовсім нещодавно Китай погодився на купівлю сільськогосподарських продуктів з США у великих кількостях, але не зробив цього. Крім того, мій друг президент Сі Цзіньпін сказав, що він припинить продаж фентанілу до США – цього так і не сталося, багато американців продовжують вмирати», – додав він.  

Нагадаємо, делегації США та Китаю провели в середу, 31 липня, черговий раунд переговорів для з метою розв'язання торговельної суперечки між державами. Він завершився раніше запланованого терміну без суттєвого прогресу. Сторони домовилися продовжити переговори у вересні в США.

Другие новости раздела

Последние новости