ІКЕА інвестувала у найбільшу в світі вертикальну ферму AeroFarms

17.07.2019 | 11:22

(Investory) Компанія AeroFarms, найбільша вертикальна ферма у світі, залучила $100 млн інвестицій у серії E. Головним інвестором стала Ingka Group – материнська компанія IKEA. У фінансуванні взяли участь британські компанії Wheatsheaf та ADM Capital, а також Mission Point Capital й китайські компанії GSR Ventures та AllianceBernstein.

Зазначається, що отримані кошти AeroFarms витратить на подальше розширення складів для своєї продукції. “Таким чином, дана угода підкреслює глобальний інтерес до сіті-фермерства”, – пише видання.

За словами Девіда Розенберга, виконавчого директора AeroFarms, одним із ключових моментів цього раунду було узгодження з інвесторами розуміння, “яким чином компанії вдасться зростати”.

AeroFarms – компанія з Нью-Джерсі (США) з 15-річним досвідом роботи – лідер серед господарств, де овочі вирощуються без пестицидів, під штучним освітленням і поблизу споживачів.

“Основні продукти компанії – рукола, крес-салат і капуста, що продаються під брендом Dream Greens у роздрібних мережах, включаючи Whole Foods і ShopRite”, – йдеться у повідомленні.

І додається, що поряд із замінниками м’яса рослинного походження вертикальне землеробство є частиною сільського господарства та виробництва харчових продуктів, що трансформується технологіями, особливо штучним інтелектом та аналізом даних.

“Провідні інвестори технологій та підприємці з Кремнієвої долини вкладають кошти у вертикальні ферми, включаючи Google GV, Uber, які підтримували компанію Bowery з Нью-Джерсі”, – зазначає The Financial Times.

На думку Еріка Кобаясі-Соломона, засновника IOI Capital, що займається інвестиціями в компанії, які пом’якшують зміни клімату, внутрішнє землеробство має більш економічний сенс, коли зовнішнє та тепличне господарство є складним або дуже дорогим.

“Наприклад, на Близькому Сході, де землеробство на відкритому повітрі практично неможливе в пустельній спеці, вертикальні ферми мали б сенс як інвестиції”, – вважає інвестор. І додає, що вертикальні ферми – лише частина рішення для годування світу: вирощені рослини повинні бути різноманітними, оскільки “важко нагодувати світ лише латуком, капустою та руколою”.

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости