"Укрспирт" поновив відвантаження спирту

16.07.2019 | 11:15

(Інтерфакс-Україна) ДП "Укрспирт" поновило відвантаження спирту, припинене з 1 липня.

"Горлічана криза відміняється: Уряд погодив тимчасовий порядок відвантаження спирту. ДП "Укрспирт" працює в штатному режимі й виконує контрактні зобов'язання", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в держпідприємстві.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів на засіданні 10 липня схвалив "дорожню карту" заходів для відновлення поставок спирту, припинених з 1 липня.

Документом передбачено застосування вже встановлених і зареєстрованих у відповідному держреєстрі приладів обліку до врегулювання питання встановлення і реєстрації нових електронних витратомірів - лічильників спирту етилового спиртовими заводами.

За даними міністерства, зупинка відвантаження спирту спиртовими підприємствами була пов'язана з впровадженням нової системи контролю за обігом етилового спирту з 1 липня 2019 року.

Серед нових правил - щоденна передача виробниками даних відвантаження і отримання спирту в електронному вигляді до контролюючого органу відповідно до показників електронних лічильників, які мають бути зареєстровані в Єдиному державному реєстрі витратомірів спирту етилового.

Другие новости раздела

Последние новости