Термінал MV Cargo в 2019/20 МР планує переробити більше 3 млн тонн зерна

29.05.2019 | 12:29

(AgroTimes) Зерновий термінал MV Cargo в порту «Південний» (Одеська область) з початку роботи в тестовому режимі з червня 2018 року вже перевантажив понад 1 млн тонн зернових. 

Про це повідомив технічний директор термінала MV Cargo Олександр Молотов під час технічної екскурсії на підприємство в рамках конференції Grain Ukraine.

У наступному маркетинговому сезоні термінал планує обробити понад 3 млн тонн вантажів. Загальна проектна потужність термінала становить 5 млн тонн/рік, нагадав він.

За словами Олександра Молотова, термінал перевалює фуражну та продовольчу пшеницю, а також кукурудзу. Поки що MV Cargo відвантажує зернові через контейнерний термінал ТІС з інтенсивністю 30 тис. тонн/доба.

Зараз фіналізуються формальності для часткового запуску причалу у липні цього року. Загальна довжина причалу становитиме 430 м, глибина – 16 м.

Як зазначає Олександр Молотов, у подальшому термінал планує обробляти вантажі з інтенсивністю до 40 тис. тонн/доба, завантажуючи одне судно типу Panamax на власному причалі упродовж півтора-двох діб.

Нагадаємо, урочисте відкриття зернового термінала MV Cargo заплановане на 6 вересня поточного року. Наразі він готовий на 92%.


Другие новости раздела

Последние новости