ЄС очікує від України перетворення на транспортний хаб між Європою та Азією

27.05.2019 | 09:55

(Інтерфакс-УкраїнаЄвропейський Союз сподівається на перетворення України на транспортний хаб між Європою та Азією.

Про це під час другого засідання Транспортного діалогу високого рівня між Україною та ЄС повідомив генеральний директор з питань мобільності і транспорту Європейської Комісії Генрік Гололей, повідомляє Міністерство інфраструктури України.

"Ми б хотіли, щоб ви скористалися вдалим географічним розташуванням і Україна стала транспортним хабом між Європою та Азією. Тому ми вітаємо готовність України взяти участь у розробці нових залізничних коридорів та готовність бути частиною Шовкового шляху", - сказав Гололей, наголосивши, що ЄС вважає Україну дуже важливим партнером не лише в транспортній, а й в усіх інших галузях.

Він також зазначив, що затвердження транспортної стратегії України до 2030 року дуже важливе для подальшої співпраці між Україною та ЄС.

"Тепер ми бачимо ваші пріоритети, і це мотивує нас для подальшої співпраці з вашою країною. Важливим є приєднання України до мережі TNT, яке відбулося на початку цього року. Це дуже чіткий сигнал, адже тепер транспортний коридор Європи продовжується територією Україні. Ця подія є поштовхом для залучення інвестицій у сферу інфраструктури", - зазначив гендиректор Єврокомісії з питань мобільності і транспорту, зауваживши, що ЄС планує в найближчі десять років реалізувати 39 проектів у транспортній сфері загальною вартістю EUR4,5 млрд.

Як повідомлялося, Україна спільно з Грузією готують звернення в Єврокомісію з пропозицією про фінансову підтримку розвитку сполучення між портами України та країн Чорноморського регіону.


Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости