Міжнародні інвестори вважають малоймовірною денаціоналізацію ПриватБанку

17.05.2019 | 10:25

(Інтерфакс-Україна) Міжнародні інвестори вважають малоймовірною денаціоналізацію ПриватБанку через великі ризики для країни.

"Це буде настільки болючий сигнал (для інвесторів - ІФ), що навряд чи це станеться", - сказав голова регіонального представництва IFC в Україні, Молдові та Білорусі Джейсон Пелмар, виступаючи під час конференції Ukraine: Game of Trones. Final Season, організованої компанією Concord Capital, у Києві в четвер. "Тоді можна буде забути про міжнародні фінансові інституції в Україні", - наголосив він.

Із ним згоден і керуючий директор Ice Canyon Андрій Родзянко, який нагадав про те, що суди також ухвалювали рішення не на користь ПриватБанку.

"Денаціоналізація ПриватБанку малоймовірна. Хоча про зв'язки Володимира Зеленського і Ігоря Коломойського були розмови, вони не були підтверджені", - сказав Родзянко.

Водночас старший стратег із питань суверенного боргу на нових ринках Bluebay Asset Management Тімоті Еш спрогнозував банкрутство банку в разі його денаціоналізації, хоча також вважає такий сценарій малоймовірним. "Банк стане неплатоспроможним і знадобиться рефінансування", - зазначив він.

Ситуація навколо ПриватБанку може стати перешкодою для отримання Україною траншу МВФ, вважають інвестори.

Водночас вони зійшлися на тому, що політика Національного банку України викликає в інвесторів довіру.

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости