Данилюк бачить невизначеною долю ПриватБанку без швидкої судової реформи

16.05.2019 | 12:01

(Інтерфакс-Україна) Радник новообраного президента Володимира Зеленського та колишній міністр фінансів Олександр Данилюк вважає невизначеною долю ПриватБанку (Київ) без швидкої судової реформи.

"Рішення тут єдине - реформа судової системи. Її необхідно зробити дуже швидко і не боятися цього. Якщо цього не відбудеться, то незрозуміло, як розвиватиметься ситуація щодо ПриватБанку", - сказав він, виступаючи на конференції Ukraine: Game of Trones. Finlal Season?, організованій компанією Concord Capital у четвер у Києві.

Данилюк також наголосив, що реформа судової системи та правоохоронних органів є пріоритетом для команди Зеленського, тоді як можливість упровадження економічних реформ команда бачить після парламентських виборів.

У свою чергу представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман висловив думку, що денаціоналізація ПриватБанку призведе до дестабілізації макрофінансової ситуації в країні.

"Думаю, буде неймовірним, якщо відбудеться денаціоналізація ПриватБанку... Думаю, денаціоналізація дестабілізує економіку України", - сказав він.

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости