Індія є найбільш перспективним ринком для експорту продукції АПК

10.05.2019 | 10:17

(AgroPolit) Індія є одним з найбільш перспективних ринків для України. За останні 3-4 роки вона суттєво збільшила споживання української продукції: певною мірою зернових, та переважно олії. Про це зазначив керівник Дерпродспоживслужби Володимир Лапа.

Лапа зазначив, що Індія є потужним ринком для України. Щоправда, стосовно зерна виникають певні питання. До України висувають вимоги щодо фумігації, адже вони запитують про застосування бромметилу, який у нас не зареєстрований, тому це призвело до виникнення перманентної дискусії з цього приводу.

"Я би навіть сказав, що у нас триває позиційна дискусія. Поки що у нас експорт зерна до Індії є, і ми сподіваємося, що він залишиться й надалі", — сказав Лапа.

З точки зору потенціалу ринків  перспективними є Південно-Східна Азія, Китай.

«Ми вже раніше постачали на ці ринки кукурудзу, сою, молочну продукцію, торік почали постачати буряковий жом, соняшниковий шрот. Цьогоріч розраховуємо на те, що у нас з'явиться можливість фіналізувати процедуру щодо експорту яловичини, черешні, м'яса птиці. На порядку денному – яєчна продукція, риба, ріпак, сорго, пшениця», — додав Лапа.

Другие новости раздела

Последние новости