Білорусь частково відновила експорт світлих нафтопродуктів в Україну та Польщу

26.04.2019 | 10:55

(Інтерфакс-Україна) Білорусь частково відновила експорт світлих нафтопродуктів в Польщу та Україну, повідомив заступник голови концерну "Білнафтохім" Володимир Сизов журналістам у Мінську в четвер.

"Ми ухвалили рішення задовольнити частково потреби іноземних контрагентів, з якими укладено контракти на постачання нафтопродуктів", - сказав В.Сизов.

"Ухвалено рішення щодо постачання близько 32 тис. тонн дизельного палива у напрямку України, 8 тис. тонн дизельного палива у напрямку Польщі та близько 10 тис. тонн автомобільних бензинів також у напрямку українського ринку", - додав він.

В.Сизов назвав позитивною ситуацією початок постачання "чистої" нафти нафтопроводом Сургут-Полоцьк.

"Нафтан зараз працює на завантаженні 12 тис. тонн нафти на добу, Мозирський НПЗ на сьогодні переробляє 18 тис. тонн на добу", - уточнив заступник голови концерну. За його словами, ці обсяги переробки нафти дали змогу створити необхідний страхувальний запас нафтопродуктів для забезпечення внутрішнього ринку й ухвалити рішення про часткове відновлення експорту.

Транзит російської нафти через Білорусь в Україну триває.

"У напрямку України зараз прокачування нафти триває. Ми підтримуємо зв'язок з оператором українських нафтопроводів", - сказав В.Сизов.

"У міру зміни обстановки ми додатково інформуватимемо про поточну ситуацію", - додав він.

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости