Шепетівський цукровий комбінат модернізує виробничі потужності до нового сезону

23.04.2019 | 10:54

(AgroTimes) ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат» оновлює цехи й устаткування. Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці компанії A’Spik Group, складовою частиною якої є Шепетівський цукровий комбінат.

Завдяки докорінній модернізації продуктового відділення завод планує істотно підвищити енергоефективність й екологічну безпечність. Новітнє німецьке вакуум-конденсаційне устаткування у комплексі з сучасними утфельними підігрівниками дозволять заощадити на газі, а в сезон цукроваріння зменшать використання води з місцевої річки Гуска на охолодження.

Також на заводі впровадили міжнародний стандарт очистки цукрового сиропу, що значно підвищує якість кінцевого продукту. Нові центрифуги для кристалізації цукру суттєво збільшують кількість продукту на виході.

Модернізація відбувається відразу в кількох цехах. «Передусім йдеться про продуктове та бурякопереробне відділення. Зокрема, для останнього замість морально та фізично зношеного обладнання з очистки транспортерної води придбали інноваційні німецькі фільтри», – розповів головний інженер Шепетівського цукрового комбінату Роман Ковальчук. Також, за його словами, укладено контракт на придбання сучасної бурякорізки. 

Оновлення торкнулося і місцевої ТЕЦ: теплова електроцентраль отримає новітню систему охолодження для парової турбіни. Таким чином планується вдвічі заощадити на електроенергії та забезпечити більший рівень безпеки завдяки автоматизації.


Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости