Українські винороби почали освоєння китайського ринку

23.04.2019 | 10:30

(UAFES) Компанія «Інкерман Україна» здійснила перше відвантаження вина до Китаю. Очікується, що українські вина будуть доставлені на китайський ринок вже в червні. Про це повідомила генеральний директор ТМ INKERMAN Анна Горкун під час презентації нової лінійки арт-вин Prima Maria Inkerman в рамках виставки Food & Wine, пише Agroportal. 

«У Китай ми відправили Каберне і Древній Херсонес, зроблений спеціально для цього ринку в мінімалістичній класиці. Це класична колекція вин, оскільки в Китаї дуже люблять червоні сухі вина», – зазначає Анна Горкун.

За її словами, в планах компанії на 2019 рік вийти на ринки Китаю, Японії, країн Балтії, Нігерії та Польщі. «Інкерман Україна» вже експортує вина в Канаду, а також має досвід експорту ігристих вин в Швейцарію.

«Раніше стратегія компанії була побудована по-іншому, оскільки після 2014 року для нас була головним завданням – вистояти на внутрішньому ринку. Тому серйозно експортом ми почали займатися тільки в 2018 році, відвантажили партію вин в Швейцарію, зробили кілька поставок в Ізраїль і Німеччину. Але для нас експортний ринок означає не поставку декількох палет, а коли є тривалий контракт і системна робота», – розповідає Анна Горкун.

Вона уточнила, що сьогодні ще важко прогнозувати строки поставок і обсяги, оскільки в різних країнах свій менталітет. За її словами, наприклад, до Японії потрібно приїхати три роки поспіль, щоб там почали сприймати виробника як стабільного постачальника.

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости