Володимир-Волинська птахофабрика інвестує EUR38 млн у будівництво переробних потужностей

18.04.2019 | 10:14

(Інтерфакс-Україна) ПрАТ "Володимир-Волинська птахофабрика" (Волинська обл.) інвестує EUR38 млн у будівництво нового цеху з переробки курятини, який дасть змогу подвоїти виробництво, повідомила гендиректор підприємства Аліна Сич.

За її словами, потужність нового цеху становитиме 13,5 тис. бройлерів на годину. Будівництво планується завершити за півтора-два роки. Компанія вироблятиме на цьому майданчику продукцію під ТМ "Епікур" - куряче м'ясо, вирощене без антибіотиків і стимуляції росту.

"Щомісячний приріст продажу м'яса бренда "Епікур" становить близько 43%. Ми вирощуємо 4,6 млн голів одноразової посадки. Оскільки попит на нашу продукцію зростає, ми розпочинаємо будівництво нових потужностей, щоб збільшити обсяги виробництва. В рамках загального виробництва фабрики частка "Епікуру" становить понад 30%, решта вирощується за стандартною технологією", - розповіла О.Сич у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

Крім того, "Володимир-Волинська птахофабрика" активно впроваджує проекти з альтернативної енергетики.

"Ми перевели 70% опалення на твердопаливні котли на деревині, воду для цеху переробки підігріваємо шляхом спалювання пера як відходу. Також у нас є проект із виробництва солом'яних брикетів для опалення", - розповіла О.Сич.

"Технологію біогазу ми не розвиваємо, оскільки паралельно з новим цехом ми запускаємо виробництво кісткового борошна, і всі відходи направлятимуться туди. Це борошно є основою для кормів. Вартість тільки цього проекту - EUR3,8 млн", - додала вона.

ПрАТ "Володимир-Волинська птахофабрика" - українсько-голландське підприємство, входить до складу ДК Openmind. До інфраструктури фабрики входять 100 пташників, цех із переробки та комбікормовий завод потужністю 10 тис. тонн на місяць.

За результатами 2017 року частка птахофабрики становила близько 6% українського ринку. Засновником і гендиректором Openmind є Олексій Коваленко.

Другие новости раздела

Последние новости