Дакса Бунге Україна будує завод з переробки кукурудзи в Вінницькій області

17.04.2019 | 08:45

В селищі Демківці Тростянецького району Вінницької області розгортається масштабний інвестиційний проект з будівництва заводу «Дакса Бунге Україна».

Під час презентації директор зі зв’язків з органами влади «Бунге – Україна» Олег Бігдан зазначив «Ми спостерігаємо на Вінниччині тенденцію збільшення врожайності і розумного використання ресурсів агропромислового комплексу, тому не дивно що американською компанією «Бунге», в партнерстві з групою «Даксе», яка знаходиться в Іспанії,  був проявлений інтерес саме до цього регіону та прийняте рішення інвестувати у будівництво сучасного комплексу з переробки кукурудзи. Вартість даного проекту становить  14 млн. доларів. Буде створено 50 робочих місць, а податки будуть сплачуватись до бюджету місцевої громади».

На заводі планують встановити сучасну лінію італійського виробництва, насамперед – до кінця 2019 року планують спорудити логістичний комплекс, який вже  цієї осені діятиме як елеватор. До осіннього сезону 2020 року, тобто до нового урожаю, інвестори планують повністю завершити будівництво виробничого комплексу потужністю 300 тонн переробки кукурудзи на день ( 100 тис. тонн на рік).

Для переробки  потрібно зерно кукурудзи твердих сортів, які вирощують сільгоспвиробники Вінниччини. Для переробки також планують закупляти сировину і з інших регіонів  України. 80% готової продукції будуть експортувати по всьому світу, 20% піде на внутрішній ринок. Висівки, продукти для пивного виробництва та сировина для виготовлення сухих сніданків будуть реалізовуватись в Україні.

Прес-служба Вінницької ОДА

Другие новости раздела

Последние новости