Міжвідомча робоча група працюватиме над удосконаленням законодавства у сфері засобів захисту рослин

11.04.2019 | 11:45

(AgroTimes) У Мінагрополітики створено першу Міжвідомчу робочу групу з питань удосконалення законодавства щодо життєвого циклу засобів захисту рослин (ЗЗР) в Україні. 

До складу робочої групи увійшли представники 26 організацій, серед яких державні установи, бізнес-асоціації та міжнародні проекти. Очолила її в.о. міністра Ольга Трофімцева.

Робоча група має підготувати пропозиції стосовно вдосконалення законодавства щодо життєвого циклу ЗЗР в Україні, зокрема з питань державних випробувань та державної реєстрації, ввезення та продажу, їхнього зберігання та застосування, поводження з використаною тарою й утилізації непридатних препаратів. Також робоча група порушуватиме питання оброблення ЗЗР продукції рослинництва та захист бджіл від застосування пестицидів.

«Створення дієвого механізму простежуваності обігу ЗЗР, посилення державного контролю і  відповідальності учасників ринку сприятиме захисту як фермерів, так і споживачів, а також сталому розвитку сільського господарства», – наголосила Ольга Трофімцева.Другие новости раздела

Последние новости