Bayadera Group розпочала експорт алкогольної продукції до Норвегії

11.04.2019 | 11:27

(UAFES) Найбільший алкогольний холдинг Східної Європи, головний експортер української горілки в світі компанія Bayadera Group відкриває нові ринки збуту. Як повідомляє прес-служба компанії, в кінці 2018 року розпочато поставки в Норвегію. Сьогодні там продаються горілки FRESH SHOT і KOZAK, на черзі ігристе Marengo.

“Норвегія має особливі правила ввезення та продажу алкоголю. Серед країн Північної Європи алкогольна політика Норвегії вважається однією з найжорсткіших, так як існує державна монополія на оптову та роздрібну продаж алкогольної продукції. Єдиною компанією, якій дозволено продавати напої з вмістом алкоголю вище 4,75% в Норвегії є Vinmonopolet. Це державний ритейлер, який регулює як імпорт, так і торгівлю алкогольними напоями на території країни. Саме Vinmonopolet уповноважена розглядати, перевіряти на предмет якості та затверджувати імпортні бренди для продажу на своїй території. Одиниці виробників удостоєні честі пройти жорсткий відбір серед безлічі конкурентів і отримати сертифікацію від норвезького Vinmonopolet. Тому освоєння ринку Норвегії є значним досягненням для будь-якої іноземної компанії, яка виробляє алкоголь”,- йдеться у повідомленні.

Компанія-імпортер брендів Bayadera Group на території Норвегії – North Sea Food AS розпочала поставки в грудні 2018. Вже стартував продаж фруктових горілок ТМ FRESH SHOT і української горілки ТМ KOZAK. А до кінця весни заплановані поставки ігристих вин Marengo.

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости