Аграрії візьмуть участь у розробці нового законопроекту «Про залізничний транспорт»

23.10.2018 | 14:23

Експерти УАК разом із УЗА та іншими профільними аграрними асоціаціями візьмуть участь у розробці нового законопроекту «Про залізничний транспорт»Про це повідомляє AgroPolit.com з посиланням на прес-службу Української аграрної конфедерації (УАК).

УАК вважає, що розв'язання цієї кричущої проблеми, з якою зіштовхнулись аграрії, особливо після оголошення «Укрзалізницею» наміру підвищити з 13 листопада тарифи на перевезення вантажів на 48%, не підлягає будь-якому зволіканню. Адже всі аграрії одностайно констатують колапс у сфері залізничних перевезень вантажів. Про що й засвідчила ситуація із законопроектом № 7316 «Про залізничний транспорт», який минулого тижня був провалений депутатами під час голосування  у парламенті.

Особливо аграріїв  непокоять непоодинокі випадки зупинки елеваторів щодо   прийому вантажів у результаті перевантажень, непоодинокі випадки затримки великовантажних кораблів за експортними контрактами  і найнебезпечніше — зупинка збиральних робіт аграріями з причини відсутності потужностей доробки та зберігання зерна, зокрема кукурудзи», — йдеться в повіомленні.

УАК разом із іншими профільними асоціаціями буде звертатись до Президента України, щоб він негайно втрутився  у розв’язання  даної проблеми і вніс як суб’єкт законодавчої ініціативи підготовлений законопроект щодо залізничного транспорту  та допуску приватної тяги на залізницю. Якщо глава держави не погодиться на такий крок, законопроект внесе група народних депутатів за підтримки профільних аграрних асоціацій.

Другие новости раздела

Последние новости