На залізниці масово розкрадають вантажі

11.10.2018 | 11:58

Днями представники кількох підприємств Запорізької області оприлюднили відкрите звернення до правоохоронців, керівників залізниці та очільників області, у якому йдеться про системні випадки розкрадання вантажів. За кілька місяців збитки сягнули трьох мільйонів гривень.

Копії офіційного звернення знаходяться в редакції часопису «Термінал».

У листі, зокрема зазначається.

«Останні місяці ми, (ТОВ «НВП Агрінол», ТОВ «Міроіл»), маємо постійні проблеми із розкраданням наших вантажів, при перевезенні їх «Укрзалізницею». Залізниця не забезпечує належного захисту вантажів, через що промислові компанії нашого регіону, як і всієї України, постійно втрачають тонни товарів і зазнають мільйонних збитків. Крадіжки сягли таких масштабів, що промисловці готові розглядати альтернативні способи доставки вантажів.

Зауважимо, злочинні угруповання, що працюють на залізниці, завдають багатомільйонні збитки компаніям на території всієї країни, і Придніпровська філія «Укрзалізниці» — один з «передовиків» у рейтингу найбільш ненадійних. Особливо відрізняються тут злодії, які спеціалізуються на паливно-мастильних матеріалах.

Так, 29 вересня представники НВП «Агрінол» у залізничних цистернах на станції «Берда» недорахувались майже 16 тонн нафтопродуктів. Збитки  становлять близько 400 тисяч гривень.

4 жовтня, за заявою про крадіжку олив в поліцію звернулися представники ще трьох компаній, недостачу також виявили на станції «Берда»: в першому випадку — більше 14 тонн олив, у другому — майже 9 тонн, в третьому — сім тонн. Збитки — на мільйони.

Черговий факт розкрадання мав місце 8 жовтня, коли на станції «Берда» Придніпровської залізниці представники виробника нафтопродуктів при візуальному огляді цистерн виявили порушення цілісності пломб. Про цей факт було повідомлено правоохоронним органам. Недостача склала понад 8 тонн, сума збитків — близько чверті мільйона гривень.

Представники залізниці коментувати ситуацію, що склалася, відмовилися.

Так як факти мають системний характер, і тривають, незважаючи на всі звернення до правоохоронних органів, ми впевнені, що маємо справу зі злочином, вчиненим за попередньою змовою групою осіб.

І носить колосальні масштаби. За кілька місяців загальні збитки, отримані промисловими підприємствами при перевезенні залізницею, склали близько 3 мільйонів гривень.

І, на наш превеликий жаль, ніякої реакції на ці кричущі факти з боку відповідальних осіб Придніпровської залізниці, яка зобов’язана забезпечити збереження вантажів — немає.

Цей лист просимо вважати офіційним зверненням і просимо забезпечити контроль за проведенням слідчих дій:

Начальника ГУНП в Запорізькій області Коміссарова Сергія Анатолійовича;

Прокурора Запорізької області Романова Валерія Петровича.

А також просимо максимально вивчити ситуацію і сприяти її вирішенню:

Голову Запорізької ОДА Бриля Костянтина Івановича;

Директора регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Кужавського Миколу Сергійовича

 

З повагою і надією на швидке вирішення ситуації,

ТОВ «НВП Агрінол», ТОВ «Міроіл».


Terminal


Другие новости раздела

Последние новости