Вчора на біржах пшениця подорожчала, а соя та цукор подешевшали

19.09.2018 | 11:49

Вчора на біржах був відносно спокійний день. Спекулянти знову придивлялися до поточного стану врожаю в США. В кінці торгового дня на Чикаго була корекція по кукурудзі, сої та шроту. Трохи підросла в ціні пшениця в Канзасі та Чикаго. Білий цукор втратив підтримку і почав піке, цукор-сирець продовжив цінове піке.

Контракти на кукурудзу на Чикаго вчора подешевшали. Новий врожай кукурудзи в США тисне на ринок, вже зібрано 9% від запланованого проти 6% на цей момент в середньому за останні 5 років. Стан посівів кукурудзи в США залишається на високому рівні.

Контракти на сою та шрот на Чикаго подешевшали під тиском нового врожаю та відсутності будь-яких гарних новин з торгових фронтів. Звіти про урожай сої в США говорять, що цього року рослини раніше достигають, ніж минулого року. Вже обмолочено 6% посівних площ в США, врожайність рекордна. В портах США в Мексиканській Затоці ціни попиту впали нижче відмітки $300 за метричну тону. 

Ф’ючерси на пшеницю на всіх трьох торгових майданчиках в США подорожчали на короткочасній інформації з Австралії, де посіви пшениці зазнали невеликих втрат на цих вихідних, коли були морози.

Ф’ючерси на білий цукор (Лондон) та цукор-сирець (Нью-Йорк) вчора зазнали чергових втрат. Після довгої сухої погоди в Бразилії нарешті почалися дощі. Прогноз погоди також обіцяє дощі на майбутніх вихідних. Нових ідей для цінового ралі у спекулянтів поки що немає.


Перейти до повного тексту

Другие новости раздела

Последние новости