Вчора на біржах день закінчився в зеленій зоні

13.07.2018 | 12:43

В четвер світові майданчики закрилися в невеликому плюсі. Найбільше подорожчала озима пшениця SRW. Символічне зростання було обумовлене реакцією спекулянтів на черговий прогноз USDA щодо світового виробництва, запасів та торгівлі. Але в цілому ринки вже попередньо врахували спрогнозовані цифри, тому реакція була кволою.

Контракти на кукурудзу на Чикаго подорожчали на прогнозі зниження запасів кукурудзи в США після закінчення поточного сезону. По Бразилії теж був скорочений прогноз виробництва ще на 1,5 млн тонн.

Контракти на сою та шрот на Чикаго подорожчали на пару десятків центів на тонні. Тут звіти про зростання експорту бобів із США та, відповідно, зменшення перехідних запасів в кінці року переграли негатив від торгівельної війни. Китай вже оголосив, що очікує зменшення імпорту бобів на 1,8 млн тонн до 94 млн тонн.

Ф’ючерси на пшеницю на Чикаго, в Канзасі та Міннеаполісу подорожчали. Головним фактором зростання було зменшення прогнозу виробництва пшениці в ЄС та рф. До речі, прогнози виробництва пшениці в ЄС від USDA та Strategie Grains суттєво різняться – 145 млн т проти 132,4 млн т відповідно.


Перейти до повного тексту⇒

Другие новости раздела

Последние новости