Об’єми виробництва ДП «Укрспирт» у січні 2016 року збільшилися втричі

04.02.2016 | 09:49

Більше, ніж на 300% виросли об’єми виробництва на ДП «Укрспирт» за січень 2016 року у порівняні з першим місяцем минулого року. Такі виробничі результати підвели на підприємстві, повідомляє Прес-служба Мінагрополітики.

За січень 2016 року ДП «Укрспирт» виготовило більше 860 тисяч дал спирту, 8,5 тисяч дал лікеро-горілчаних виробів та 75,6 тисяч дал омивачів для автомобілів. При цьому роботу підприємства забезпечували 16 заводів підприємства.   

«Стрімке збільшення об’ємів виробництва ДП «Укрспирт» у січні поточного року – лише часткова заслуга підприємства. Ринок готується до значного підвищення акцизної ставки на спирт, тому виробники нарощують запаси продукції. Виключно нашими заслугами є те, що 2016 рік ми розпочали з оптимальними запасами готової продукції. Також ми активно розширюємо клієнтську базу через співпрацю із клієнтами на зовнішніх ринках. Тенденцію нарощування виробництва ми будемо підтримувати й надалі. В наших планах на перший квартал – збільшення об’ємів виробництва на 40%», – зазначив заступник директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

Основні види продукції, виготовлені в січні 2016 року на заводах ДП «Укрспирт», це спирт етиловий сортів «Пшенична сльоза», «Люкс», «Екстра», «Вищої очистки» та технічний спирт. Нагадаємо, що спирт «Пшенична сльоза» в Україні з 2015 року виробляється виключно на заводах ДП «Укрспирт». 

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости