В агрохолдингу Avangardco IPL заявляють про захоплення "Луганської птахофабрики" бойовиками ЛНР

06.05.2015 | 13:37

У ніч на 5 травня невідомі озброєні особи незаконно вторглися на територію ТОВ "Луганська птахофабрика", що входить в структуру агрохолдингу Avangardco IPL (с. Червоний Прапор, Луганська обл.), з метою "націоналізувати" птахофабрику. Про це йде мова у повідомленні прес-служби агрохолдингу.

"Загарбники заявили, що мають намір відновити виробничий процес на території підприємства, зупиненого у листопаді 2014 р. Відповідні заяви було озвучено колективу птахофабрики", - повідомили в прес-службі.

В агрохолдингу наголосили, що підприємство наразі не контролює територію підприємства, відтак усю повноту відповідальності за можливі пошкодження як потужностей самого підприємства, так і довколишніх будівель нестимуть бойовики терористичної організації ЛНР. "Наразі озброєння із території фабрики відведене, однак у будь-який момент техніка може знову опинитись поруч із підприємством", - підкреслюється у повідомленні.

В Avangardco IPL підкреслили, що вважають неприпустимою націоналізацію приватної власності незаконними збройними терористичними формуваннями, а також використання території своїх підприємств для розміщення військової техніки.

"У листопаді 2014 р. ми зупинили роботу птахофабрики, оскільки виробничі потужності підприємств компанії на Сході щодня піддавались ризикам розкрадання сировини і поголів'я, зовнішнього втручання в роботу технологічного обладнання, викрадення автомобілів", - повідомили в прес-службі агрохолдингу.

Avangardco IPL застерігає керівництво бандформувань і терористичних угруповань ЛНР, що втручання некваліфікованого персоналу у роботу високотехнологічного обладнання, відновлення виробництва без належного нагляду може призвести до екологічної катастрофи і розповсюдження небезпечних захворювань по території регіону.

Нагадаємо, у листопаді 2014 фабрику "Червоний прапор" (Луганська область) та фабрику "Інтербізнес" (Донецька область) було законсервовано. Зазначені підприємства є одними з найбільших в компанії. На кожній фабриці на утриманні перебувало до 1,5 млн голів, що сукупно становило до 10% від загального поголів'я птиці.

РБК - Украина

Другие новости раздела

Последние новости