Агрохолдинг МРІЯ завершує збір врожаю

30.10.2014 | 10:52

Як повідомляє прес-служба компанії МРІЯ, станом на кінець жовтня Група компаній завершує збір врожаю відповідно до графіку. Наразі повністю зібрано ранні зернові та олійні культури у всіх регіонах, де працює компанія. Збір пізніх зернових закінчено на понад 70% площ. Загалом компанія планує зібрати 1,2 млн. тонн зернових і олійних культур, 230 тис. тонн картоплі, а також близько 1,4 млн. тонн цукрових буряків. Прогноз виробництва цукру - 200 000 тонн.

В складних умовах поточного року Група компаній «Мрія» вирішила сфокусуватися на збереженні операційної діяльності як подальшої основи для виконання існуючих зобов'язань перед кредиторами, співробітниками, постачальниками, клієнтами та державою. Незважаючи на брак коштів і складнощі з поповненням обігового капіталу, компанії вдалося  заздалегідь підготувати персонал, техніку та обладнання до польових робіт восени. Ефективне використання сучасної сільгосптехніки та збереження її у гарному технічному стані забезпечується завдяки наявності у компанії власного складу запасних запчастин та тісних партнерських відносин з виробниками.

«Максимальна концентрація зусиль на операційній діяльності, оптимізація процесів, зменшення управлінських рівнів та збільшення повноважень на місцях дозволили компанії ефективно провести кампанію зі збору врожаю,  - прокоментував результати збиральної кампанії Владислав Луговський, генеральний директор Групи компаній «Мрія». - Ми бачимо великі можливості для отримання гарного врожаю основних сільськогосподарських культур, а також маємо потужності та інфраструктуру для його збереження та транспортування нашим клієнтам без втрати якості продукції».

В рамках збереження операційної діяльності «Мрія» провела посівну та завершує збір врожаю, законтрактувала отриману продукцію, продовжує виконувати свої зобов'язання перед постачальниками та клієнтами, а також реалізує програму змін, спрямовану на оздоровлення бізнесу.

ААА

На цю ж тему: Конфлікт із «Мрією»: версія кредиторів

Другие новости раздела

Последние новости