Ціни на зернові в портах України минулий тиждень закінчили в червоній зоні

17.12.2019

Ціни попиту на зернові в портах України на минулому тижні продовжили дешевшати під впливом аномального укріплення гривні. Середня ціна на пшеницю продовольчих класів знизилася на 60 - 75 грн/т. Ціни на фуражну пшеницю загалом залишаються стабільними протягом останніх тижнів. За останні два тижні ціни попиту на пшеницю усіх класів в доларах США зросли на $2 - $3/МТ.

Ціни на ячмінь і кукурудзу в портах зменшилися на 60 грн/МТ і 75 грн/МТ відповідно. Ціни на кукурудзу (СРТ порт) в доларах США зросли на $1/МТ, валютні ціни на ячмінь протягом минулого тижня не змінилися в ціні.

Ціни на соняшник в портах на минулому тижні збільшилися в середньому на 50 грн/МТ, але деякі трейдери підняли закупівельні ціни зразу на 200 грн/МТ. По переробникам середня ціни попиту за тиждень зросла на 125 грн/МТ в середньому під впливом зростання світових цін на соняшникову олію.

Ціни на сою в портах на минулому тижні зросли на 290 грн/МТ. Переробники намагалися тримати стабільним і без того високий рівень закупівельних цін на сою. Але протягом минулого тижня середні закупівельні ціни на сою в Україні зросли на 75 грн/МТ. Частина переробників підняла свої прайси значно вище позначки 9000 грн/МТ. Валютні ціни попиту на сою в портах протягом двох останніх тижнів залишалися без змін в той час як експортні ціни на боби (FOB) протягом першої половини грудня зросли на $6/МТ.

Связанные материалы

Последние новости