На минулому тижні ціни попиту на пшеницю в портах України знизилися

12.11.2019

Ціни попиту на зернові в портах України на минулому тижні призупинили зростання та відчутно подешевшали під впливом чергового етапу аномального укріплення гривні. Найбільше впала ціна на пшеницю усіх класів - на 70 грн/т - 105 грн/т. В доларах США ціни попиту на пшеницю 12,5% і 11,5% в портах протягом минулого тижня зросли на $1/МТ в середньому. Фуражна пшениця в доларах США подешевшала на $1/МТ.

Ціни на кукурудзу в портах залишилися без змін. В доларах США ціни попиту в портах України протягом минулого тижня зросли на $1/МТ.

Ціни на ячмінь в портах Чорного моря (Україна) протягом минулого тижня зменшилися на 50 грн/МТ. Валютні ціни попиту на ячмінь на минулому тижні втратили $1/МТ.

Ціни на соняшник в портах на минулому тижні зросли на 200 грн/МТ. У переробників ціни на соняшник майже стабільні, але вже є ознаки тенденції до збільшення закупівельних цін. Ціни на сою на минулому тижні просіли на 45 грн/МТ. Закупівельні ціни на сою у переробників почали поступово зростати. Валютні ціни попиту на сою в портах протягом минулого тижня зросли на $/МТ, а експортні ціни на боби (FOB) збільшилися на $7/МТ.

Связанные материалы

Последние новости