На минулому тижні ціни на пшеницю в портах України продовжили зростати

05.11.2019

Ціни попиту на зернові в портах України на минулому тижні продовжили зростання. Найбільше збільшилась ціна на пшеницю усіх класів на тлі високого попиту з боку країн Близького Сходу та Південно-східної Азії. Ціни на пшеницю 2 - 4-го класів подорожчали на 55 грн/т - 100 грн/т. В доларах США ціни попиту на пшеницю протягом минулого тижня не змінилися.

Ціни на кукурудзу в портах збільшилися на 15 грн/т в середньому. Зростання цін на кукурудзу було обмежено стабілізацією цін на СВОТ (США). В доларах США ціни попиту в портах України протягом минулого тижня зросли на $2/МТ.

Ціни на ячмінь в портах Чорного моря (Україна) протягом минулого тижня не змінилися. Валютні ціни попиту на ячмінь на минулому тижні зросли на $2/МТ.

Ціни на соняшник в портах на минулому тижні зросли на 100 грн/МТ. У переробників ціни на соняшник поки що стабільні. Ціни на сою продовжили  зростати другий тиждень поспіль, але зростання більше символічне - усього на 15 грн/МТ. Закупівельні ціни на сою у переробників стабільні. Валютні ціни попиту на сою в портах протягом минулого тижня залишалися стабільними в порівнянні зі зростанням експортних цін на сою на $5/МТ.

Связанные материалы

Последние новости