Короткі новини ринку фуражного зерна

05.10.2019

Алжир: Урядове агентство ONAB повернулося на ринок і оголосило тендер на кукурудзу для поставок в листопаді. (AgriCensus)

Аргентина: Метеорологи з Університету Буенос-Айреса повідомляють, що 25 відсотків площі врожаю кукурудзи знаходиться в незадовільному стані через посуху. Вони знизили свою оцінку врожаю кукурудзи в 2019/20 до 40 млн. тонн, що на 21 відсоток менше порівняно з минулим роком у 51 млн. тонн. USDA все ще має прогноз на рівні 50 млн. тонн. Ускладнення ситуації з майбутнім врожаєм є негативним фактором, оскільки ціни поступово зростають, що позначиться на вартість експортних ліцензій через введення податку на експорт. (Reuters; AgriCensus)

Бразилія: Орган з економічних досліджень сільського господарства Мато Гроссо (IMEA) вважає, що етанол із кукурудзи в регіоні є новим трендом. Експорт етанолу стрімко зростає, в той час як експорт кукурудзи в поточному місяці знову знижується. (AgriCensus)

Європа: ЄС повідомив про імпорт кукурудзи в обсязі 175 тисяч тонн станом на 29 вересня, що в 2019/20 склало 4,969 млн. тонн проти 3,169 млн. тонн у 2018/19 роках. Сухе літо вплинуло на посіви кукурудзи, хоча врожайність дуже хороша на сході. Збір урожаю кукурудзи у Франції досяг 3 відсотків. Врожайність солодового ячменю у Франції є досить хорошою. (Reuters; AgriCensus; FranceAgriMer)

Туреччина: Державне агентство TMO заплатило на 4 відсотки більше за ячмінь на останньому тендері. (AgriCensus)

Саудівська Аравія: країна заплатила на $3/МТ більше, ніж за останнє придбання, оскільки було законтрактовано 1 млн тонн ячменю. (AgriCensus)

Південна Корея: Консорціум NOFI продовжує купувати фуражне зерно попри побоювання посилення АЧС. (AgriCensus)

Консалтингова Агенція ААА

Другие материалы раздела

Последние новости