Китай дозволив імпортувати соєвий шрот із Аргентини

11.09.2019

(Platts) Китай дозволить імпортувати із Аргентини соєвий шрот після 20 років переговорів, заявив у вівторок федеральний уряд Аргентини.

Угода буде укладена, оскільки Китай зробив занадто дорогою купівлю сої національними переробниками в США. Підписання угоди між китайською та аргентинською владою відбудеться в Буенос-Айресі в середу.

"Історична угода представлятиме чудову можливість вийти на найбільший у світі ринок рослинного білка як вихідної сировини", - йдеться у повідомленні уряду Аргентини.

Аргентина є найбільшим світовим експортером соєвого шроту та соєвої олії, оскільки вона переробляє та продає за кордон значну частину виробленої сої.

В даний час Китай купує сою здебільшого у Бразилії, після того, як КНР встановила митний тариф 25% на американську сою через торгові суперечки між Пекіном та Вашингтоном. Соєвий шрот є ключовим інгредієнтом кормів для тварин, в основному використовується у виробництві свинини та птиці, двох найважливіших тваринних білків, що споживаються в Китаї.

Нагадаємо, що Китай на поточному тижні зменшив імпортні тарифи на групу товарів із США, але залишив 25% мита на американську сою, кукурудзу та свинину.

Консалтингова Агенція ААА

Последние новости