Поточний тиждень в портах України закінчується обвалом цін на зернові на тлі нового врожаю

06.09.2019

Поточний тиждень закінчився по усіх зернових позиціях в червоній зоні. Врожай-2019 тисне на ціни. Гривня тимчасово стабілізувалася в діапазоні 25,15 - 25,30 грн/USD.

Ціни на пшеницю усіх класів в портах України за поточний тиждень втратили від 25 грн/т до 50 грн/т в середньому. Експортні ціни (FOB) протягом тижня впали на $2 - $4 по пшениці 2, 3 та 4-го класу.

Ціни на ячмінь та кукурудзу зменшилися на 20 грн і 235 грн/тонна відповідно. Експортні ціни на ячмінь протягом поточного тижня залишалися стабільними, тоді як кукурудза подешевшала ще на $4/тонна під впливом подальшого падіння цін на американську кукурудзу в портах Мексиканської Затоки (США). Українська та американська кукурудза з поставками в вересні котуються в однакову ціну.

Ціни попиту в портах ЧМ на олійну групу також впали, окрім цін на ріпак. Так, протягом тижня ціни на ріпак символічно подорожчали на 10 грн/тонна, тоді як експортні ціни зросли на $2. Ціна на сою в портах обвалилася на 375 грн/т. Соняшник за тиждень втратив в середньому 100 грн/тонна. Кількість операторів олійної групи в портах зросла.

Експортні ціни на соняшникову олію із України протягом тижня впали на $16/тонна під впливом падіння котирувань в портах ЄС.

Связанные материалы

Последние новости