Вівторок на світових біржах закінчився в червоній зоні

04.09.2019

Ф'ючерси на кукурудзу в Чикаго (СВОТ) закінчили перший день поточного тижня з втратою $3,24/тонна, закрепившись значно нижче відмітки в $140/МТ. Ринок не дочекався оприлюднення плану Адміністрації Трампа по спасінню сектора американської кукурудзи через збільшення використання паливного етанолу. Експорт кукурудзи із США на минулому тижні впав на 45% в порівнянні з попереднім тижнем...

Ф'ючерси на сою у вівторок подешевшали по контрактах на вересень і листопад 2019 року. Контракти на першу половину 2020 року на СВОТ символічно подорожчали. Ринок оцінив сильний експорт сої із США на минулому тижні на тлі радикального падіння цін на американську сою в портах Мексиканської Затоки. Стан посівів американської сої стабільний з деяким покращенням, хоча є запізнення в формуванні стручків. 

Ф'ючерси на пшеницю закінчили сесію вівторка падінням по більшості контрактів. Зростання долара США до інших валют додав тиск на ринок і експорт. Експорт пшениці із США добрий... Стан посівів пшениці в США стабільно добрий (67%). 

Перейти до повного тексту...

Связанные материалы

Последние новости