Короткі новини ринку фуражного зерна

13.08.2019

Алжир: Урядове агентство ONAB закупило на тендері 40 тисяч тонн аргентинської кукурудзи. (AgriCensus)

Аргентина: Рада з торгівлі Rosario переглянула свій прогноз за 2018/19 щодо експорту кукурудзи до 34 млн. тонн, оскільки в першій половині 2019 року відбулося різке зростання. Зернова біржа в Буенос-Айресі каже, що збір урожаю кукурудзи досяг 75 відсотків. Тим часом провінція Misiones збільшить посівні площі під кукурузою в наступному сезоні на 10% - 15% для задоволення внутрішнього попиту Бразилії. (AgriCensus)

Австралія: Засуха триває у Східній Австралії, де є велика потреба в ячменю для кормів внутрішнього споживання. Підвищення цін на ячмінь в цьому регіоні сприятиме 12-відсотковому збільшенню посівних площ ячменю в 2019/20 МР. Західна Австралія збільшує посіви під ячменем замість пшениці. (FarmLead; USDA / FAS)

Бразилія: Datagro Consultoria прогнозує, що урожай кукурудзи в 2019/20 роках складе рекордних 104,3 млн. тонн. Сільськогосподарська і торгова фірма Amaggi переводить свої кращі поля з кукурудзи на бавовну. Фірма посадить на 20 000 га менше кукурудзи та збільшить площу бавовни на 172 відсотки. Тим часом експорт кукурудзи нового врожаю досяг в липні 6,316 млн. тонн, що є рекордом. В Мексику відвантажено 500 тисяч MT. (Reuters; FarmLead; Platts)

Канада: Дощ у Західній Канаді спричинив падіння цін на ячмінь із CAD290/MT до CAD250. Ціни на ячмінь в провінції Саскачеван впали нижче CAD200/MT. Сильний експортний попит як на фуражний ячмінь так і на солодовий ячмінь підтримував ціни. (Platts)

Китай: Аукціони з продажу кукурудзи із Державного резерву розчаровують, але останнім часом починається відновлення. В результаті на останньому аукціоні продано 760 тисяч MT. (AgriCensus)

Європа: Спекотна суха погода викликає занепокоєння щодо врожаю кукурудзи в Німеччині, Франції, Угорщині та Польщі. Врожай в цілому хороший, але потребує дощу. В будь-якому випадку, виробництво кукурудзи в Польщі буде нижчим, ніж рік тому. Спільний дослідницький центр ЄС очікує, що прогноз урожаю кукурудзи Франції буде переглянуто вниз. (USDA / FAS; AgriCensus)

Індія: Пізній початок мусону призвів до зменшення посівних площ на 6,6 відсотка в порівнянні з минулим роком. На цей час посіяно кукурудзи на 6,9 мільйона гектарів, що аналогічно як і в минулому році на цей час. (Reuters)

Марокко: Міністерство сільського господарства скоротило прогноз виробництва ячменю на 7,2 відсотка до 1,16 млн. тонн, що підвищило перспективи збільшення імпорту ячменю. (AgriCensus)

Саудівська Аравія: Прогноз імпорту ячменю на 2019/20 МР скорочено на 1,5 млн. тонн на основі адекватних внутрішніх запасів та збільшення використання внутрішніх кормів. (AgriCensus)

Південна Корея: FLC придбала кукурудзу за $207/МТ, тоді як MFG та KFA купили по $ 215/MT. KOCOPIA оголосила тендер на закупівлю 55 тисяч тонн кукурудзи. (AgriCensus)

Туреччина: Виробництво ячменю в 2019/20 МР досягне 7,9 млн. тонн, що менше від прогнозованих 8,5 млн. тонн через брак дощів. Проте виробництво ячменю в країні в середньому збільшується на 5 відсотків на рік. (USDA / FAS)

Україна: Врожайність ячменю сприймається більш позитивно, оскільки закінчується збір врожаю, а темпи експорту кукурудзи сповільнюються. (AgriCensus)

В'єтнам: покупці кормів утримуються від закупівель через сподівання придбати імпортну кукурудзу дешевше $200/МТ. (AgriCensus)

 

Консалтингова Агенція ААА

Другие материалы раздела

Последние новости