Новини китайського молочного ринку

12.06.2019

(ІНФАГРО) Китайські молочні гіганти Yili і Mengniu створюють нові виробничі потужності для збільшення обсягу виробництва рідких молочних продуктів.

Компанія Mengniu оголосила про будівництво нового заводу в північній провінції Хенань. Завод буде найбільшою з виробничих переробних площадок компанії. Потужність переробки складатиме 1000 тонн молока на добу.  Підприємство забезпечуватиме пряме працевлаштування 1500 осіб, а також опосередковано забезпечить зайнятість 20 тисяч молочних фермерів.  У цей проект буде вкладено $ 1.05 млрд. юанів.

Потужний китайський виробник мінеральної води почав випуск першого в країні йогурту з рослинної сировини. Споживачі, а також роздрібні мережі потребують пояснень – чому напій, виготовлений з соєвих бобів без ГМО дорожчий за звичайний молочний йогурт.

Китай також оголосив про ряд пропозицій щодо безпечності харчових продуктів для досягнення двох основних цілей: забезпечити, щоб 98% всіх продуктів було повністю проінспектовано до 2020 року, і щоб до 2035 року стандарти безпечності харчових продуктів країни вважалися кращими у світі. Вперше пропозиція про безпечність харчових продуктів була оприлюднена як ЦК Комуністичної партії, так і Державною Радою.  

До наступного року більш ніж 97% сільськогосподарської продукції Китаю повинно пройти інспекцію безпечності харчових продуктів. 98% китайських продуктів харчування повинні повністю відповідати вимогам вибіркової перевірки, повідомили чиновники. Крім того, система аналізу ризиків та управління ланцюгами поставок, що регулюють безпечність харчових продуктів, почне швидко розвиватися.


Последние новости