Експортні ціни на пшеницю, кукурудзу, сорго, спиртову барду (DDGS), глютен, глютеновий корм в США (US$/MT, FOB порти), 31.05.2019

04.06.2019

На минулому тижні експортні ціни на американську озиму пшеницю HRW (Канзас) знову зросли в середньому на $10/МТ. Озима пшениця SRW (Чикаго) подорожчала на $5/МТ. Базис між продовольчою пшеницею 11,5% (Україна) та американською HRW 11% залишився $38 на тонні на користь пшениці із США. 

Форвардні поставки кукурудзи із США за тиждень подорожчали в середньому на $18 - $20/МТ по поставках в липні-серпні 2019. Нові форвардні контракти на вересень зрівнялися в ціні з серпневими поставками. 

Контракти на експорт сорго із США протягом минулого тижня додали в ціні в середньому $18 - $21/МТ по поставкам в липні-серпні. Вересневі контракти встановилися в ціні між поставками на липень і серпень 2019.

Суха спиртова барда (DDGS) при експорті в портах Мексиканської затоки з поставками в червні-серпні 2019 подорожчала на $14 - $17. Глютеновий гранульований корм із кукурудзи (CGF) протягом минулого тижня залишався стабільним, тільки липневі поставки подорожчали на $2 на тонні. Поставки глютенового корму в червні залишилися стабільними в ціні. Чистий кукурудзяний глютен (CGM) протягом минулого тижня залишився незмінним в ціні.

Связанные материалы

Последние новости