Індія планує експортувати до Китаю 2 млн тонн цукру

09.11.2018

Урядова делегація Індії схоже досягла успіху в переговорах з Китаєм щодо нівелювання величезного дефіциту в спільній торгівлі.

Так, підписано перший контракт з поставок цукру-сирцю в Китай нового врожаю в обсязі 15 000 тонн. Контракт укладено між ISMA (Indian Sugar Mills Association) і COFCO. Цукор - це другий після звичайного рису товар, який Китай купляє в Індії.

Загалом уряд Індії досяг попередніх домовленостей з Китаєм про поставку в 2019 році близько 2 млн тонн цукру-сирцю. Експорт цукру в Китай повинен стартувати на початку 2019 року.

Загалом Китай один з найбільших світових імпортерів цукру, який зовсім недавно поступився лідерством Індонезії. Таким чином, якщо плани уряду Індії здійсняться, то індійський експорт цукру складе майже половину річного імпортної потреби Китаю.

Також в Індії очікують на закінчення переговорів другої делегації, яка відправилася в Бангладеш. Очікується, що по результатам перемовин буде досягнута домовленість про поставки цукру із Індії в обсязі не менше 1,5 млн тонн.

 

Консалтингова Агенція ААА

Последние новости