В Україні хочуть посилити контроль над імпортом генно-модифікованих продуктів

19.10.2009

У Міністерстві аграрної політики України розробляють правила, за якими імпортовані товари мають обов’язково перевірятися на вміст генно-модифікованих організмів. Експерти сумніваються, що справу доведуть до кінця. 

Днями міністр аграрної політики України Юрій Мельник повідомив, що його підлеглі наразі розробляють декілька постанов, які в майбутньому мають регулювати ввіз на територію України продуктів з вмістом генно-модифікованих організмів (ГМО), передусім, насіння та кормів для відгодівлі тварин.

За словами голови Комітету ветеринарної медицини міністерства Петра Вербицького, нові документи значно обмежать доступ ГМО-продуктів до українського ринку, бо вони передбачають не лише їх окрему реєстрацію та апробацію в державних лабораторіях, а також отримання імпортером спеціального дозволу на ввіз. «Якщо тільки фрагменти ГМО є і ця схема модифікації не зареєстрована, така продукція не буде допускатись на територію України», —пояснює Вербицький.

Зараз в розпорядженні комітету дві сучасні лабораторії. До кінця року мають відкрити ще чотири. Голова ветеринарного комітету запевняє, що цієї кількості достатньо для перевірки всіх імпортованих до України продуктів на вміст ГМО.

Нові корупційні схеми?

Щоправда, сама схема реєстрації продуктів із вмістом ГМО викликає ще багато запитань. Так, за словами керівника аналітичного відділу консалтингової компанії «ААА» Марії Колесник, якщо перевірка на наявність ГМО буде починатись митними органами вже на кордоні, то, з одного боку, це може ускладнити ввіз товарів в Україну в цілому, а з іншого — посприяти створенню нових корупційних схем. Одночасно експерт зазначає, що запровадження контролю за імпортними продуктами на вміст ГМО (при умові налагодженої організації процесу перевірки) було б великим кроком вперед.

«Я взагалі вважаю, що наше законодавство потрібно повністю уніфікувати з законодавством Європейського Союзу, з яким ми бажаємо в подальшому мати зону вільної торгівлі. В ЄС діє система горизонтального дослідження ГМО», - розповідає Марія Колесник. За європейською системою, на вміст ГМО має перевірятись не лише кінцевий продукт, а й сировина, з якої його виробили. «Те, що посіяли і чим потім годували худобу, з якої виробили м'ясопродукти», — говорить експерт.

Чергова спроба, ймовірно, приречена на неуспіх

Слід зазначити, що українські можновладці вперше почали опікуватись проблемою ГМО декілька років тому, коли прийняття закону, який би регулював виробництво та розповсюдження ГМО-продуктів, було однією з вимог для вступу України в СОТ.  2007 року Верховна Рада  прийняла закон «Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів». Майже одночасно Кабінет міністрів видав постанову про обов’язкове маркування продуктів харчування з вмістом ГМО, яка мала би набрати чинності  з 1 листопада 2007 року, але була відкладена та не діє і досі. Експерти відзначають, що і нинішня ініціатива  чиновників може бути швидко поборена  сильним лоббі виробників та імпортерів м’ясопродуктів в українському парламенті.

DW-WORLD.DE

Связанные материалы

Последние новости